Giriş

Şifremi Unuttum | Üye Ol
HABERLER/DUYURULAR
Tüm Başarılı Tahminler
22.10.2017 Pazar - Yarış Programı

İstanbul (84. Yarış Günü)
1. KOŞU 13:30 Handikap 16 , 3 Yaşlı İngilizler, 1200 Çim
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 EL GAMBO KG SK  3y a e
VICTORY GALLOP (CAN) - DORASAURA (IRE)
60 Ö.YILDIRIM M. REŞ. İNANÇ/EN.KARATAŞ 8TS  335157 9 18
2 SIERRA MAESTRA SKG SK BB  3y d d
DEHERE (USA) - EOLION
54 AL.OLUK A. MER. KAYA/T.TAŞAR 4TS  266427 18 15
3 IN THE NAVY KG SK  3y d e
THREE VALLEYS (USA) - GOSSIP GIRL
52,5 G.KOCAKAYA DUY. FATURA/S.TAŞBEK 1 922114 14 19
4 PRINCE OF THESOUTH KG DB  3y d e
LUXOR - ARIA
52 M.ÇİÇEK C. KAA. PARSAK/M.T.BALYEMEZ 3 518334 9 16
5 TROMOS SK  3y a e
THREE VALLEYS (USA) - DANIELLA
50 H.ÇİZİK SER. EYİBAL/R.TENGİZ 7TS  041239 9 17
6 ASLAN KOÇUM SKG SK  3y d e
PRESSING (IRE) - SİLVA
50 M.BAYDAN HAK. PİRPİR/M.ÖZTÜRK 2 594462 16 14
7 JETTAY KG DB SK SGKR  3y d e
LUXOR - TANEM
50 O.YILDIZ ENG. ALAGÖZ/M.SEZİK 6TS  533251 7 20
8 BOĞAÇHAN SK  3y d e
AZAMOUR (IRE) - SLEWADORA (USA)
50 MÜS.ÇELİK TEV. ÇELİKOĞLU/İ.ESER 5TS  2447 123 16
1. 6'LI GANYAN Bu koşudan başlar, GÜNÜN GANYANI
2. KOŞU 14:00 ŞARTLI 4/DHÖW , 4 ve Yukarı Araplar, 58 kg, 59.50 kg, 1400 Çim
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 MERTADAM KG K DB  5y a a
KAIZBERT (RU) - SORKUN KIZ
58,5 O.GÖKÇE MER. ÇELİK/A.S.GÜRSAN 1 113457 13 16
2 ERBABAM KG  6y a a
SARUHANAĞA - KİBARYILDIZ
59,5 G.KOCAKAYA SAM. DOĞAN/B.TANRIKULU 9TS  117742 11 16
3 HOPA BEYİ KG DB SK  4y a a
İBOCAN - HOPALIM
58 F.YÜKSEL SED. VARDAR/Y.DEMİRKIRAN 4 897074 35 13
4 KALABALI KG  8y a a
ANGORA - ÇİÇEĞİM
53,5 V.YÜCEL İRF. BABAYİĞİT/F.SEZER 7TS  352419 14 19
5 KAFADAR KG  5y a a
İZBATUR - İNTİSAR
55,5 Ö.YILDIRIM N. ARE. KUYUMCİYAN/S.KERESTECİ 8TS  005535 18 11
6 KASMANBEY KG  5y k a
CAŞ - ALMİMRUHİYE.25
55,5 AHMET ÇELİK ANİ. KÖSEOĞLU/SİBEL CAN 5 663232 12 18
7 PİRGEÇTİ KG  6y a a
MİRZAL - CANIM
50,5 M.ALİ AYDIN ENİ. BADIŞOĞLU/SEB.TOPAL 3 0-00000 37 7
8 URARTU KG SK  5y a a
ŞENTAY - MAHİNUR
55,5 A.KURŞUN ARM. TURHAN/A.A.EKAL 2 897027 14 4
9 DEVREŞ KG DB  4y k a
URALAĞA - NURTAYIM
54 Y.AKTAŞ ALİ ÇAPACI/SİBEL CAN 10TS  856398 45 9
10 KURTŞAH KG SK  4y k a
GÜNDENİZ - ÜLKÜ
51 Z.KARABULUT S. K ÖZÇOLAK/ŞÜKRÜ ÇELİK 6 90900 54 15
1. 3'LÜ GANYAN, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ
3. KOŞU 14:30 KV-7/Dişi , 3 ve Yukarı İngilizler, 57.50 kg, 60 kg, 60 kg,1400 Çim
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 I SAW THE SUN KG SK  5y d k
KANEKO - NICE OF TIME
63 AHMET ÇELİK MEH. ÇELİK/İ.GÜMÜŞ 2 632211 15 20
2 KÜÇÜK MATRA SK  6y d k
PERFECTO - MISS NANCY
63 M.AKYAVUZ MAH. KARAKEÇİ/B.FAHRİOĞLU 4 251141 13 20
3 THE DAUGHTER SUN KG K  5y d k
LION HEART (USA) - EOLION
62 H.KARATAŞ MEH. ÇELİK/İ.GÜMÜŞ 3 332883 13 15
4 AUTUMN PEARL SKG SK  6y d k
BOSPORUS (IRE) - NİRAN
60 H.ÇİZİK SER. KETME/F.DİZDAROĞLU 5 612789 18 16
5 ERENDIRA KG DB SK  3y d d
INTENSE FOCUS (USA) - CAONACH (IRE)
57,5 S.KAYA HİK. TERZİ/K.SAĞLAM 1 224375 7 15
6 PRINCESS WESTPORT KG K  4y a k
BOSPORUS (IRE) - LEONES
57 A.SÖZEN BAH. YILMAZ/T.TURAN 6 051315 17 19
7 DIAMOND FLAME SK  5y a k
LUXOR - ANKA KUŞU
56 Ö.YILDIRIM A. HAL. YALIN/S.YILMAZ 7 155864 16 15
7'Lİ GANYAN Bu koşudan başlar, 7'Lİ PLASE Bu koşudan başlar, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS
[(1)I SAW THE SUN,(3)THE DAUGHTER SUN] eküridir.
4. KOŞU 15:00 Maiden/Dişi , 2 Yaşlı İngilizler, 57 kg, 1400 Çim
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 ABROSIVE DB SK  2y d d
VICTORY GALLOP (CAN) - GÖKÇENİL
57 G.KOCAKAYA NİR. TURGU/N.ESEN 6 4546 35 16
2 DALİ DALİ  2y d d
WIN RIVER WIN (USA) - KAPPA DUE
57 H.KARATAŞ CEN. GÜRAY/ŞÜKRÜ ÇELİK 13TS  3 18 19
3 DONG FENG K DB  2y d d
WIN RIVER WIN (USA) - DARABELA (IRE)
57 G.YILDIZ YIL. YAĞCI/A.K.AKSOY 2 364634 7 15
4 FULL HOPE KG K  2y d d
COUNTRY REEL (USA) - LUCKY LIFE
57 MÜS.ÇELİK ERD. DAĞIDIR/F.KILIÇ 4 76 7 18
5 GRAY GIRL SK  2y k d
RED JAZZ (USA) - MEMPHIS BELLE (GB)
57 V.KAPLAN TAY. ARSLAN/S.ÇİFTÇİ 8 50 84 18
6 KOÇ AVŞAR KG  2y d d
LUXOR - GÜZİDE KOÇ
57 F.YÜKSEL KER. BAŞKOÇ/AYDIN ALÇİÇEK 11 3 18 19
7 LADY IRMAK  2y d d
WIN RIVER WIN (USA) - ADVENTURE DAY
57 S.AKBULAT HAK. AKKOÇ/Y.DEMİRKIRAN 12TS  86 23 18
8 LIAR KG K DB  2y d d
TOPOR - SMART RED (GB)
57 A.SÖZEN İLY. İLBEY/U.BİLİK 1 345322 14 19
9 MY LOVE STORY KG K DB  2y d d
MENDIP (USA) - MONTEMİRA
57 M.HAMEDİ HAY. KIZILKAN/K.MELİKE 7 394597 14 14
10 NERDESİN AŞKIM KG DB  2y d d
HANAŞ - DRAMA QUEEN
57 A.CAN İŞLEYEN FAT. KOCAMAN/Y.KARAKÜÇÜK 9 48805 4 15
11 QUEEN LEONESSA K DB  2y d d
AGRESIVO (USA) - AYSUN HANIM
53 M.P.DEMİR HAK. NAYMAN/V.KARAKAYA 3 58 14 18
12 SÖĞÜT KG K  2y d d
SCARFACE - JOHNNY AND CLYDE (IRE)
57 H.ÇİZİK NEC. DEMİRKOL/Z.GÜNELİ 5 20
13 SUNSHINE KG SK  2y a d
AFTER MARKET (USA) - MATRUŞKA
57 M.ÇİÇEK SER. ÖZGÜR/M.SEZİK 10 236 19 17
2. 6'LI GANYAN Bu koşudan başlar, GANYAN
5. KOŞU 15:30 Handikap 15/DHÖW/Dişi , 3 Yaşlı Araplar, 1200 Çim
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 SANAY SKG SK  3y a d
ÖZGÜNHAN - MENCULE.52
58 U.POLAT ABD. KAYA/A.ATAŞ 9 147151 11 20
2 RUSGELİN K  3y a d
KAIZBERT (RU) - PEKAT
53,5 M.ÇİÇEK EMİ. TURAN/B.TANRIKULU 2 105512 11 19
3 YABANKIZ KG SK  3y a d
KAIZBERT (RU) - SULTUK
53,5 HAKAN YILDIZ MUR. TEKİN/İ.Ş.ÜÇÜNCÜOĞLU 13TS  522276 4 17
4 İZBELİ K  3y a d
KAIZBERT (RU) - SÖNMEZHATUN
49 B.ÇIĞLA MUN. GÖKÇE/A.S.GÜRSAN 5 3170 11 18
5 EZGİLİ KG K DB  3y a d
DEMİRKAZIK - MESRURE.49
50,5 DOĞUKAN SAV KAYA KAYA/E.ÇEŞME 3 530144 11 18
6 ISLAH KG DB SK  3y a d
KAIZBERT (RU) - KALAMIŞ ESİNTİSİ
50 A.ASLAN MEH. ÇELİK/A.S.GÜRSAN 11 328178 11 18
7 FERZANDE KIZ KG DB  3y a d
MİŞMİŞHAN - KORALEV
50 MÜS.ÇELİK TÜM. ULULAR/H.HARMANBAŞI 7 154135 7 18
8 GÖRÜNMEZ KG K BB  3y k d
TURBO - NAFİLE
50 B.AVERBAK MEN. KARAGÜL/Z.FIRAT 8 875241 16 20
9 NAZO SULTAN DB YP  3y a d
İZBATUR - SEVCANGÜLÜ
50 H.ÇİZİK B. D CEMİLOĞLU/Y.DEMİRKIRAN 4 303163 11 18
10 ŞEN NEHİR SKG SK  3y a d
GOBAKBEY - ŞENBAHAR
50 GÖK.BEKTAŞ ADİ. TEKİNALP/B.TANRIKULU 1 661299 11 17
11 ZENGİNCE KG SK GKR  3y k d
ZENGİNOĞLU - PERİKIZLAR
50 V.KAPLAN H. SEM. KOÇER/B.ŞENGEL 10 130 17 18
12 ERPINARLI KG K  3y k d
KIRIMHAN - GÜLNURKIZ
50 Z.KARABULUT M. ALİ SEVGİLİ/B.TANRIKULU 14TS  322180 9 18
13 GÜZEL KUMRU DB SKG SK YP  3y a d
ÇELİKKAN - GÜZEL PINAR
50 Y.AKTAŞ KAYA KAYA/E.ÇEŞME 6 317565 11 16
14 PATİKA  3y d d
KAFKAS ŞAHI - SERTAP
50 Y.PİLAVCILAR KAYA KAYA/E.ÇEŞME 12 219080 9 16
5'Lİ GANYAN, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ
[(5)EZGİLİ,(13)GÜZEL KUMRU,(14)PATİKA] eküridir.
6. KOŞU 16:00 G 1 , 2 Yaşlı İngilizler, 57 kg, 1600 Çim
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 ARMONDO DB YP  2y d e
MEHMET BORA - JUDIANA (IRE)
57 A.KURŞUN AHM. BAKIR/A.ÇİFTÇİ 7 231247 15 17
2 BAYEZID (IRE) KG K  2y d e
MOST IMPROVED (IRE) - HURREM SULTAN (IRE)
57 G.KOCAKAYA EMİ. ALKAŞ/S.TAŞBEK 15TS  321345 23 17
3 COGENERATION  2y d e
LION HEART (USA) - YESO (GB)
57 U.POLAT V. İBR. ARACI/S.BİLGİÇ 6 111 14 20
4 EMPEROR SION  2y a e
LION HEART (USA) - DAME DE SION (IRE)
57 M.GÜNDÜZELİ N. ARİ. KURTEL/ORKUN ÖZELCANAT 9 171113 25 19
5 GÖĞÜSGEREN SK BB  2y d e
VICTORY GALLOP (CAN) - MEKİN
57 H.KARATAŞ AKA. MIRIZ/Z.FIRAT 8 115342 25 16
6 LAST SHADOW SKG SK  2y a e
KANEKO - GOOD MEMORY
57 AHMET ÇELİK BAR. DURDAĞ/Y.TUNCAY 12TS  222221 25 20
7 MEKİSKİR KG K  2y d e
WIN RIVER WIN (USA) - TRESPASSER
57 M.GÖNÜLTAŞ TUR. BOZKURT/K.SAĞLAM 14TS  229221 21 20
8 OĞLUM MURAT DB SK  2y d e
TOROK (IRE) - SHOW GIRL
57 MÜS.ÇELİK ALİ ÇELİK;/Y.PETEK 10 135243 23 16
9 RHYTHM DIVINE SKG SK  2y d e
TOROK (IRE) - STAINLESS
57 M.ÇİÇEK MUR. ÇAĞIMNI/F.TAŞ 5 1412 23 19
10 TOPANGA K DB  2y d e
DR FONG (USA) - PERGOLA (GB)
57 M.KAYA NAN. KİBAR/S.KERESTECİ 13TS  131821 21 20
11 GRAYAMAZON  2y k d
AFTER MARKET (USA) - SETRYN
55 F.YÜKSEL AHM. GÜZELOCAK/M.CÜCEL 1 732 29 17
12 MISS PLANET SK  2y d d
NATIVE KHAN (FR) - WHITE LILY
55 Ö.YILDIRIM V. İBR. ARACI/C.AKGÜL 4 512111 15 20
13 RUN FOR DERYA SK  2y d d
VICTORY GALLOP (CAN) - STRONG HOPE
55 A.SÖZEN N. ARİ. KURTEL/ORKUN ÖZELCANAT 11TS  214732 25 16
14 VALENCIA K  2y d d
MENDIP (USA) - LUNARAT
55 S.BOYRAZ CEL. TEKDOĞAN/M.TEKDOĞAN 2 1211 25 20
15 YELE SK  2y k d
DIVINE LIGHT (JPN) - YAMİS
55 S.KAYA EMİ. KAYA/F.DİZDAROĞLU 3 141236 25 17
4'LÜ GANYAN, 4. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GÜNÜN GANYANI, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ
[(3)COGENERATION,(12)MISS PLANET],[(4)EMPEROR SION,(13)RUN FOR DERYA] eküridir.
7. KOŞU 16:30 Handikap 17/DHÖW , 4 ve Yukarı Araplar, 1400Kum (Sentetik)1400 Kum (Sentetik)
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 FORDTA TEK KG  7y d a
ODİNHAN - CEYLANGÜLÜ
59 O.GÖKÇE ENİ. BADIŞOĞLU/SEB.TOPAL 4 98 357583 33 10
2 HABİLDEN KG K GKR  5y a a
AYABAKAN - ALSABIKA
55 M.P.DEMİR N. ARİ. KURTEL/H.YÜZBAŞI 3 90 441704 11 17
3 KAFTAN KG DB  4y a a
İZBATUR - ALAZİYE
56 F.YÜKSEL SER. TUĞDAŞ/K.KAYALIK 2 87 223163 27 18
4 ASLANPARÇASI KG  6y k a
CAŞ - ALL MOST (US)
56 M.BAYDAN ÜMİ. BARLIK/C.TURAN 5 84 315760 11 16
5 KISRAKBAŞI K  5y d k
TURBO - AHUNAZ
56 M.ÇİÇEK Z. AHS. KURUM/Z.USTAOĞLU 9 84 542743 11 16
6 SAVAŞ ATI KG  6y k a
SARUHANAĞA - SABUR ABLA
55,5 G.KOCAKAYA SAV. KURU/H.DEMİR 1 83 956476 11 11
7 BALTACI K  5y a a
KAIZBERT (RU) - TAKI
49,5 B.ÇIĞLA MER. ÇELİK/A.S.GÜRSAN 6 79 111-507 167 17
8 KAZDAĞI SKG SK  4y a a
KAIZBERT (RU) - SULTUK
52 V.KAPLAN MUN. GÖKÇE/A.S.GÜRSAN 10 79 321236 7 17
9 KORİK KG DB  4y a a
BABASANCAK - ÖZLEMKIZ
52 S.AKBULAT AHM. GÖZÜKÜÇÜK/HAKAN EL 8 79 163307 58 15
10 SAYGON KG K  4y a a
İBOCAN - ALKIZ.16
51 M.HAMEDİ HAS. GÖRGÜN/R.TAŞDEMİR 7 77 221980 105 17
2. 3'LÜ GANYAN, 5. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ
8. KOŞU 17:00 Maiden/Dişi , 2 Yaşlı İngilizler, 57 kg, 1400 Çim
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 AVRUPA GÜZELİ K  2y a d
KANEKO - DÜNYA GÜZELİ (GB)
57 G.KOCAKAYA A. CEL. ALKAN/G.GÖKÇE 4 5 18 19
2 ESMER SK  2y d d
ZANJERO (USA) - SUN STORM
54 M.B.SAKALLILAR VEL. YARDIMCI/F.DİZDAROĞLU 7 8 18 19
3 GREEN HILL K  2y d d
TORUK MACTO (IRE) - SARAYIN SULTANI
57 A.ASLAN TAL. ÖNER/Ö.GÜNELİ 2 6 18 19
4 LADY ALINA KG K  2y d d
ASTRAKHAN - TAOJAN PRINCESS
52 Z.KARABULUT NEC. GÖNÜLTAŞ/M.TAŞKIRAN 1 2 18 19
5 MISS CONGENIALITY KG K  2y d d
DEHERE (USA) - IMELDA
57 H.KARATAŞ YAM. ZİNGAL/K.MELİKE 12TS  4 18 19
6 MY LAND KG SK  2y d d
TOPOR - EMERALD DANCER (USA)
57 A.SÖZEN İLY. İLBEY/U.BİLİK 11TS  485 14 17
7 RICCONA KG K  2y a d
VICTORY GALLOP (CAN) - RICCA DONNA
57 H.ÇİZİK I. SAR. UYGAN/U.BİLİK 9 763 14 17
8 SAMOTHRAKI KG K BB  2y d d
DAI JIN (GB) - POLENTE
57 AHMET ÇELİK SEL. ERDEMİRCİ/Z.FIRAT 10 42 14 18
9 SHANGHAIS GIRL KG  2y d d
SHANGHAI BOBBY (USA) - CELTIC DANCE (USA)
57 M.KAYA CEM. AKGÜL/H.ALTUNBAŞ 5 9 18 19
10 SO EMOTIONAL DB  2y k d
NATIVE KHAN (FR) - BONA DEA (IRE)
57 Ö.YILDIRIM V. İBR. ARACI/S.BİLGİÇ 8 2724 14 17
11 ŞÜKUFE KG K  2y d d
MATADOR YAŞAR - LA VITA E BELLA
57 M.BAYDAN ERO. GÖÇMEN/F.GURUHAN 6 7 18 19
12 TURKISH CHROME SK  2y a d
DR FONG (USA) - VICTORIAS BLOOM
57 F.YÜKSEL REŞ. ÖZ/H.GÖNÜLTAŞ 3 84 14 18
6. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ
9. KOŞU 17:30 Handikap 15 , 3 ve Yukarı İngilizler, 1900 Çim
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 SCIFO KG SK  3y d e
VICTORY GALLOP (CAN) - PIETRA QUEX
60,5 G.KOCAKAYA EMR. ÇOLAK/M.ANAT 6 425314 18 19
2 DREJAN SK  5y d a
TOPOR - AYSIZ GECEM
63 M.HAMEDİ HAN. KARAGÖZ/B.TANRIKULU 2 121433 14 17
3 SOLO TÜRK DB SK  5y a a
EAGLE EYED (USA) - SİLVA
58,5 M.P.DEMİR MÜJ. ALTINLI/E.EREN 9 050276 25 8
4 WINTER GALLOP K SKG  4y d a
VICTORY GALLOP (CAN) - WINTER GREEN
60 H.ÇİZİK MEH. DOĞAN/B.AY 10TS  251351 14 20
5 BELEKİ KG SK  4y d k
DEHERE (USA) - CONFIDENCE
59,5 S.KAYA ERG. KALABAK/Y.DEMİRKIRAN 8 532416 30 19
6 İSMİHAN KG DB SK  3y d e
VICTORY GALLOP (CAN) - ALTIN BİKE (USA)
56 B.AVERBAK ERDOĞAN ŞENOCAKLI/T.ŞİT 3 126361 16 20
7 GREAT MASTER DB SK  4y d a
MASTERCRAFTSMAN (IRE) - SLASL (GB)
56,5 H.KARATAŞ V. HAK. KELEŞ/MUR.AKKILIÇ 4 592435 14 12
8 TEMEL REİS KG K  3y d e
THREE VALLEYS (USA) - MOUNT CAVELL (CAN)
52,5 O.YILDIZ M. NEC. NARİN/S.DURGUÇ 14TS  528320 16 16
9 ÇEBERTAY  3y d e
SRI PEKAN (USA) - BONA DEA (IRE)
51,5 MÜS.ÇELİK TOL. ÇELİK/E.EREN 1 595765 11 14
10 HOŞGÖRÜ KG SK  5y k k
PRESSING (IRE) - VOLÜPTAS (IRE)
52,5 A.ASLAN Z. AHS. KURUM/Z.USTAOĞLU 7 752984 21 13
11 SHANDA DB SK  4y d k
SCARFACE - STARLINE (GER)
50 S.AKBULAT CAN PARLAK/S.ÖZÖLKE 12TS  770577 14 7
12 ARYA SULTAN SK  4y d k
LUXOR - ANEY
50 GÖK.BEKTAŞ MUR. YARAR/Y.TUNCAY 13TS  060906 39 4
13 OSMANİYE ÇOCUĞU KG K DB GKR BB  4y d a
MOUNTAIN CAT (USA) - ADRIANA
50 V.YÜCEL GÜR. ULUDAĞ/İ.ESER 11TS  86-0056 114 7
14 BİRİNDAR SKG SK  3y a g
ALWAYS A CLASSIC (CAN) - MECİDİYE
50 Y.PİLAVCILAR ASL. ERGEN/A.ALÇİÇEK 5 000960 4 14
GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ

Yorumlar

EDİTÖR
22.10.2017 14:20:47

Buda editörün 1. Altısı sisteminiz hayırlı olsun
Cevapla
İzmir (55. Yarış Günü)
1. KOŞU 17:15 ŞARTLI 5/DHÖW , 4 ve Yukarı Araplar, 58 kg, 59.50 kg, 1400 Çim
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 GEZEGEN KG SK  6y a a
BİLGİN - İNTİSAR
57,5 U.BARLIK HAM. ALPAK/A.E.KARAKURT 3 371652 10 17
2 KALANTOR KG SK  5y k a
ANGORA - ALİME
59,5 K.TOKAÇOĞLU AHM. DEMİR/A.AKBULUT 2 511213 14 19
3 DİNAMİK KG DB  6y k a
BİLGİN - GÖZDEM
55,5 N.AVCİ MUS. ÖZDEMİR/M.YAPAROĞLU 4 520400 17 8
4 KIŞLALI KG DB  7y k a
KOŞAYALP - ADIGÜL
55,5 S.ÖZEN MUS. KAYA/M.KAYA 1 445433 10 16
5 BOLU KARTALI KG SK  4y k a
AĞAOĞLU - SEMRA SULTAN
55 A.ALPAGUT CEL. İYİDOĞAN/S.ŞAHYAZICI 6TS  347960 14 9
6 FETHİYE  8y k k
DOĞANGÜN - BALGÜLÜM
53,5 İ.KALE FAD. BAYDAN/A.KARABIYIK 5 985933 17 1
7 SÜRMELİ SULTAN  K DB  5y k k
YAŞARCIK - ALMİMRUHİYE.20
50,5 A.C. İNAN ORH. DURMUŞ/D.YENTÜR 7TS  590000 17 11
1. 3'LÜ GANYAN, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS
2. KOŞU 18:00 KV-6/DHÖW , 3 Yaşlı Araplar, 57 kg, 1400 Kum
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 BOMBACAN KG SK  3y d e
KIVANÇ CAN - PERİKIZI
60 O.ÖZTÜRK MUZ. CAN/M.A.BİROL 4 74 121121 5 20
2 ÇAĞAÇAR KG K DB  3y a e
AYABAKAN - DEMİRÇİÇEK
57 B.KURDU ANİ. KÖSEOĞLU/U.TEMUÇİN 3 51 929120 7 18
3 HAZARDAĞI KG SK  3y a e
KARATAŞ - ZERNİŞAN
57 GÖKH.GÖKÇE ÜMİ. AKIN/D.YENTÜR 6 58 535210 7 19
4 RUSDAMAT KG K  3y a e
KAIZBERT (RU) - HASMİN
57 K.TOKAÇOĞLU ŞEM. TOYDEMİR/N.DOĞAN 7TS  67 33111 21 20
5 GAZANFER KG SK  3y k e
SULTAN DE FAUST (FR) - SABIRLIKAYA
55 SELİM İPEK AHM. TUNCER/İ. ALPUĞUR 1 53 301531 16 20
6 KÜÇÜK ERAY DB  3y k e
BİLGİN - SEYYARE.63
55 A.C. İNAN SÜL. KILIÇASLAN/R.ALTUNBAŞ 5 52 240016 21 19
7 GOBEN KG DB SK  3y k e
TURBO - GELİNKIZ
53 D.YILDIZ T. R ÖZBEK/C.T.KÖSE 2 43 672332 10 17
7'Lİ GANYAN Bu koşudan başlar, 7'Lİ PLASE Bu koşudan başlar, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS
3. KOŞU 18:30 Maiden/DHÖW/Dişi , 3 Yaşlı Araplar, 57 kg, 1200 Çim
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 BİRİMSİN  KG K  3y a d
ÇAĞAN - EDALIM
57 İ.SOYAD S. BEH. KORKMAZ/Ü.BULUT 2 20
2 CAN KG K  3y a d
GOBAKBEY - GÜRSUNA
54 A.C. İNAN M. İZZ. GÜRÜZ/A.E.KARAKURT 11 570469 21 14
3 CEVİZ KG SK  3y d d
DEHA - KÜÇÜKKEDER
57 S.ÖZEN BAK. FELHAN/A.C.ATAR 3 384299 10 13
4 DERİN DİDEM KG SK  3y k d
GÖKMENBEY - ALEKSANDRA (RU)
53 MUH.OK CEZ. ARTIK/D.H.ÖZEL 4 534356 10 13
5 DHARMA KG K  3y k d
UÇANBEY - ALTINKIR
57 A.ALPAGUT ÜMİ. AKIN/D.YENTÜR 6 7 21 19
6 HAREM DİLBERİ KG  3y a d
ÖZHABER - BALSUCAN
52 E.EMRE DOĞRU FER. KILIÇASLAN/İ.H.BAYDAN 7 67 7 18
7 HÜSNALIM KG DB GKR  3y k d
KAFKAS ŞAHI - HÜSNA
53 A.OKAN PAZAR HÜS. İNCEDOĞAN/V.KELLECİ 12TS  080066 10 10
8 KIZIM HASİBE KG  3y k d
ALPERTUNGA - HASİBE HANIM
52 İ.YILDIRIM SÜR. KARACA/D.YENTÜR 9 20
9 KIZIMNUR KG DB  3y k d
BABANUR - BÜYÜNÜN KIZI
57 GÖKH.YILMAZ SÜR. KARACA/D.YENTÜR 8 9 10 19
10 ŞULETAY KG DB  3y k d
KAFKAS ŞAHI - KUĞU
57 T.BAĞCI ABD. KAYA/H.ASLAN 5 847707 10 11
11 ÜLGE KG K  3y k d
BERKSOY - ADINUR
57 CEM ŞEN NAM. TURAN/A.KARABIYIK 1 808584 21 11
12 YEGAH SKG SK  3y a d
KARA YAĞIZ - ARCİVAN
57 Ç.OK ABD. KAYA/H.ASLAN 10 666895 10 12
6'LI GANYAN Bu koşudan başlar, GÜNÜN GANYANI
[(8)KIZIM HASİBE,(9)KIZIMNUR],[(10)ŞULETAY,(12)YEGAH] eküridir.
4. KOŞU 19:00 KV-8 , 3 ve Yukarı İngilizler, 56.50 kg, 60 kg, 60 kg,2000 Çim
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 FAIR MONT K  4y d a
BIN AJWAAD (IRE) - ADRIANA LA CERVA (GB)
61 GÖKH.GÖKÇE N. ARE. KUYUMCİYAN/S.Z.A.MİNASOĞLU 4 121531 17 20
2 UTKUNBABA SK  3y d e
BOSPORUS (IRE) - SIRNAŞIK
60,5 S.ÖZEN BÜL. UTKUN/S.GÖKÇE 1 144865 17 15
3 BRANZINI DB SK  5y d a
DEHERE (USA) - SAGA BELLA (IRE)
60 D.YILDIZ V. GAR. KUYUMCİYAN/S.Z.A.MİNASOĞLU 8 464321 7 20
4 BÜYÜK AĞA K DB ÖG  5y d a
MOUNTAIN CAT (USA) - ROXIE HART (IRE)
60 K.TOKAÇOĞLU BÜL. TAŞÇI/O.GÜNDÜZ 2 343621 28 20
5 NERUDA DB SK  4y d a
DAI JIN (GB) - SPANISH SONG (USA)
60 İ.KALE BOZ. ALTIN/İ.H.BAYDAN 3 873050 7 10
6 TEMELHAN DB  8y d a
KANEKO - LOST CONTROL
60 N.AVCİ H. HÜS. TEMEL/M.ALTUNBAŞ 10TS  6-28547 28 20
7 AYZA DB SK  4y a k
KANEKO - CAT WALK
59 O.ÖZTÜRK GÖK. İNCE/SAB.ARSLAN 5 212462 17 17
8 İPEKKIZ KG K  4y d k
VICTORY GALLOP (CAN) - TEKYILDIZ
58 Y.BİLİK M. MEL. ONUK/S.ŞAHYAZICI 9 323237 24 16
9 NIGELLA K DB  4y d k
POWERSCOURT (GB) - KARA ELMAS
58 A.ALPAGUT ONU. YETKİN/Ş.ÇELİK 7 263393 24 15
10 CHURCHILL FIRE (USA) KG SK  3y d e
LEMON DROP KID (USA) - WAVE ON (USA)
56,5 B.KURDU EYU. YILDIZ/U.TEMUÇİN 6 815233 14 16
11 ORANGE BLOSSOM KG DB SK  3y a e
SPORTS HERO (USA) - BIMINI BREEZE (CAN)
56,5 İ.SOYAD İLH. BOYLU/T.SOYAD 11TS  662851 7 20
5'Lİ GANYAN, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ
[(1)FAIR MONT,(3)BRANZINI] eküridir.
5. KOŞU 19:30 Handikap 17/DHÖW , 4 ve Yukarı Araplar, 1600 Kum
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 GÜNGÖR AĞA KG  5y k a
AKMERT - MAHİRE
58 MUH.OK MEL. BAGUÇ/A.KARABIYIK 8TS  95 952266 13 17
2 TORNACI DB SK  7y a a
TIKI TORK KU (US) - GUFRE.49
55,5 Ö.GÖNÜLTAŞ YAS. BAŞTEMUR/R.ALTUNBAŞ 6 90 322642 17 17
3 BEYAZ KULE SK  4y d k
UFUKBİR - SABİHA KIZ
58 O.ÖZTÜRK İLH. GÜÇLÜ/C.T.KÖSE 1 89 240450 25 14
4 ZAFERİMOL KG DB  5y a a
HABERBATUR - ZAFERİM
58,5 S.ÖZEN ÖME. AKALTUN/S.ŞAHYAZICI 2 86 406812 13 19
5 HORASANGÜNEŞİ KG K DB  5y a a
HORASANLI - YAZ GÜNEŞİ
53 C.GÖKÇE K. NAC. TUTUCU/MUT.KAYA 9TS  85 461068 72 14
6 AŞIKBEY KG  4y a a
HALİD - BETÜL
51 D.YILDIZ ŞEM. TOYDEMİR/N.DOĞAN 3 75 108361 9 20
7 ZAMANIN HARİKASI KG DB SK  6y k a
ALTAHA - NECME.41
51 Y.BAYIR KAYA KAYA/H.ASLAN 7 71 0-87927 159 12
8 CATCH MONEY KG  5y k a
GÜNTAY - ÇELA
50 A.KÜRÜNDÜK ERH. DEMİRCİ/Ş.ÖZGÜR 4 68 262311 10 20
9 ÖZGÜRÜNOĞLU KG DB  7y a a
ÖZGÜRBEY - NURBANU
50 A.C. İNAN ERO. ŞİRİN/A.ÖCAL 5 67 378304 10 13
4'LÜ GANYAN, 4. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS
6. KOŞU 20:00 KV-6 , 2 Yaşlı İngilizler, 57 kg, 1200 Çim
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 AVUKAT SKG SK  2y d e
REY DE CAFE (USA) - DESDEMONA
57 İ.SOYAD İLH. BOYLU/T.SOYAD 6TS  4111 10 20
2 EAGLE FLY FREE   2y d e
COUNTRY REEL (USA) - TENDÜ
57 F.ÇAKAR ALP. DEDEOĞLU/Ş.ÇELİK 4 117065 10 16
3 LION MELODY SK  2y d e
LION HEART (USA) - MELODY MAKER
55 B.KURDU N. ARİ. KURTEL/S.DEMİR 5TS  41422 27 19
4 ZORBAS KG K DB BB  2y a e
REY DE CAFE (USA) - ROYAL ALIEN
55 A.ALPAGUT MEH. ESMER/MUT.KAYA 7TS  323515 7 19
5 İSHAKBABA KG K  2y a e
SCREAM TO SCREAM (IRE) - CHERRY RED (USA)
54 O.ÖZTÜRK OĞU. YALÇIN/ES.ÇETİN 2 183334 23 17
6 KING DADAŞ K DB  2y d e
KURTINIADIS (IRE) - DEER HUNTER
54 K.TOKAÇOĞLU MAH. BAGUÇ/O.GÜNDÜZ 3 4321 17 20
7 MAVİ GÖZLÜ DEV DB SKG SK  2y d e
TOROK (IRE) - PALLINA (GB)
54 S.ÖZEN ONU. YETKİN/Ş.ÇELİK 8TS  145 21 18
8 INCEPTION KG  2y a e
LUXOR - QUICK LADY
53 D.YILDIZ KOR. BERBEROĞLU/A.ÖCAL 1 1 24 20
2. 3'LÜ GANYAN, 5. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS
7. KOŞU 20:30 Maiden/DHÖW/Dişi , 3 Yaşlı Araplar, 57 kg, 1200 Çim
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 ASİLYÜZ KG SK  3y a d
TURBO - ALYÜZ
57 B.KURDU AYB. TEZEL/U.TEMUÇİN 12 20
2 AŞAN KIZ SK  3y a d
YİĞİTBAŞI - BAYKANCA
57 D.YILDIZ İLH. AKBAŞ/N.KULAK 3 498 21 17
3 BELÇİM KG DB SK  3y a d
YALAZ - BAYDAN ÇİÇEĞİ
57 İ.KALE FAD. BAYDAN/A.KARABIYIK 10 896036 7 10
4 CANGÜLCAN KG K  3y k d
TURBO - SİNEMKIZ
57 N.AVCİ H. HÜS. TEMEL/M.ALTUNBAŞ 9 3090 21 16
5 ÇIRALI CEYLANI SK  3y k d
DEMİRSOY - BEYNAMESİ
52 M.AKIN KAYA KAYA/H.ASLAN 7 098670 35 10
6 DÜRDANEKIZ KG SK  3y k d
BERKSOY - ESERGÜLÜ
54 A.C. İNAN CEL. DEMİR/H.ASLAN 8 000697 10 13
7 ECEYLÜL KG  3y k d
ALKARACA - CANSULTAN
57 Ç.OK ALA. KARACA/MEH.KAYA 2 20
8 GÜZELSOY DB  3y a d
HORASANLI - GÖZDESOY
57 S.ÖZEN M. S MELİK/A.E.KARAKURT 6 88 21 18
9 HURİYE SULTAN  3y d d
KIRIMHAN - BİRTANEM
53 MUH.OK FAD. BAYDAN/A.KARABIYIK 1 6437 126 16
10 LANDING KG K  3y a d
ODİNHAN - IŞILAY
53 U.BARLIK ALİ OKEN/S.S.GÖRGÜ 13TS  534 10 17
11 NERGİS GÜLÜ KG K  3y d d
ATAK - BİRECE
52 N.AKTAŞ H. HÜS. TEMEL/M.ALTUNBAŞ 5 28 77 18
12 SENANUR  3y a d
BERKOŞ - HİLAL SULTAN
54 B.KOÇOĞULLARI N. ARİ. KURTEL/K.DURSUN 4 580740 10 14
13 YÜCELEN KG DB SK  3y k d
CAŞ - İCLAL
57 F.AVCI N. ARİ. KURTEL/M.ZELYURT 11 83 10 18
6. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ
[(3)BELÇİM,(9)HURİYE SULTAN],[(4)CANGÜLCAN,(11)NERGİS GÜLÜ],[(12)SENANUR,(13)YÜCELEN] eküridir.
8. KOŞU 21:00 Handikap 16 , 3 ve Yukarı İngilizler, 1400 Çim
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 TOPRAKHAN K  4y d g
MOUNTAIN CAT (USA) - BANDİL
58 Ö.GÖNÜLTAŞ GÖK. ALVEROĞLU/M.KARACA 15TS  091154 27 18
2 ERYN KG K  5y d k
WIN RIVER WIN (USA) - REDROCK
57,5 MUH.OK EKR. BEŞERLER/H.BAĞDAN 14TS  903720 18 8
3 WHITESOX K DB  5y d k
WIN RIVER WIN (USA) - ADAGÜLÜ
56 C.GÖKÇE SER. ÜRKÜT/M.KARACA 5 605825 7 12
4 KARESİ KG SK  4y d a
KANEKO - RAPATOR (GB)
60,5 B.KURDU ERO. SÖĞÜTLÜ/K.DURSUN 3 911529 7 17
5 AKARCA BEYİ KG DB  3y d e
PAN RIVER - İZMİTLİ (GB)
53 A.OKAN PAZAR TUR. AKARCA/C.ŞAMLI 10 131234 7 17
6 SKY HERO  5y d a
GIANT`S CAUSEWAY (USA) - ZHOU (CHI)
55 U.BARLIK AYT. ATALAY/K.DURSUN 2 236246 7 15
7 PINAR SULTAN KG K DB  3y a d
PERFECT STORM - GÜLÜM SULTAN (IRE)
54 GÖKH.GÖKÇE İRF. BERBEROĞLU/M.YAPAROĞLU 7 304101 21 20
8 DEMİRSEMA DB SKG SK  3y d d
ROYAL ABJAR (USA) - SERAP GELİN
53 İ.SOYAD FAR. ATEŞ/M.KAYA 12 753030 7 14
9 CİVANHAN SK ÖG  6y a a
SABIRLI - NURYEŞİM
52 A.C. İNAN H. CAN CENÜK/M.KARAGÜNEY 8 709960 7 6
10 TANZER K DB  5y d a
EAGLE EYED (USA) - MAKE ME SMILE
54 İ.KALE A. FER. KÜÇÜKER/M.KARACA 9 598010 17 19
11 MY PORTOFİNO K DB  6y d a
OKAWANGO (USA) - SCINTILLA
51 CEM ŞEN ZEK. SÖKMEN/Y.AÇIL 11 566-000 7 7
12 WILD HEART KG DB SK  5y d k
LION HEART (USA) - MADAM ELI (IRE)
50 E.EMRE DOĞRU ALİ ARİNÇ/K.KURT 4 057669 14 11
13 GALLOPING LORD KG DB  5y a a
VICTORY GALLOP (CAN) - MY LADY
50 N.AVCİ ZEK. ÇELİK/MUT.KAYA 1 461138 7 18
14 TREE OF WISDOM SK  3y a e
THREE VALLEYS (USA) - AFTO (USA)
50 A.KÜRÜNDÜK DUY. FATURA/K.KURT 6 538600 38 10
15 KAMALI KG K DB GKR  4y d a
BALBOA - TOWERVINT
50 N.AKTAŞ İBR. ÖNAÇ/ALİCAN ÖKSÜZLER 13 955980 21 10
GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ
Keeneland ABD
1. KOŞU 20:39 Şartlı, 3 ve Yukarı İngilizler,kg, 1700 Kum
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 NANCY DOLL    5y a k
CONCERTO - GOLD FOR MY GAL
55 MITCHELL MURRILL GLO. LLC/ PAVEL VASHCHENKO 2 74 461-3-4 182
2 MISS ACORN   4y d k
GIANT OAK - SHINY SHEET
55 CORY ORM SAR. WELLS/ WAYNE MINNOCK 1 54 61935 21
3 SCHMISS   3y a d
HARD SPUN - AUTUMN ASH
53,5 JACK GILLIGAN CAR. VOGEL/ ERIC REED 3 47 7--21549 32
4 CLEVER SERVE   3y d d
TO HONOR AND SERVE - LOBSHOT
53,5 RICARDO SANTANA, JR. STE. ASMUSSEN/ STEVEN ASMUSSEN 5 80 571 22
5 SNEAKY BETTY   3y d d
MINESHAFT - TELL SOME FIBS
53,5 FLORENT GEROUX ELI. ALEXANDER/ BRAD COX 6 64 361474 35
6 JEMROSE   3y d d
HARLAN'S HOLIDAY - ABOVE IT
53,5 COREY LANERIE JAM. UTLEY/ JEFF BARKLEY 7 71 249-621 21
7 PERFECT DIAMOND   3y d d
PURE PRIZE - MISS MARY APPLES
53,5 JAMES GRAHAM KAT. STABLES/ MARK HUBLEY 8 46 116247 39
8 VILLA ELENA    3y k d
OLD FASHIONED - LARUE
53,5 MITCHELL MURRILL GLO. LLC/ PAVEL VASHCHENKO 4 69 998351 119
7'Lİ GANYAN Bu koşudan başlar, 7'Lİ PLASE Bu koşudan başlar, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS
[(1)NANCY DOLL,(8)VILLA ELENA] eküridir.
2. KOŞU 21:12 Şartlı, 3 ve Yukarı İngilizler,kg, 1700 Kum
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 SPANISH ARCH   3y d d
DIALED IN - LIFTING THE VEIL
53,5 JACK GILLIGAN O. LOD. FAR. LLC/ JOSEPH DEEGAN 1 67 565641 24
2 JASMENE   3y d d
DON GATO - EXTENDED APPLAUSE
53,5 SERGIO FIGUEROA MIG. MAYA/ ADOLFO MACIAS 2 69 163422 59
3 RED HOT CHERRY   4y a k
COOL COAL MAN - DESIRABLE
55 ALEX CANCHARI ERI. HEITZMANN/ ERIC HEITZMANN 3 75 321924 43
4 KATE N ABS REWARD   5y d k
GOOD REWARD - KARAKORUM KNOCKOUT
55 SOPHIE DOYLE RHU. ARATA/ ANDREW VALENZUELA 4 62 552467 22
5 ICHTLI   4y d k
ANY GIVEN SATURDAY - MAY DAY VOW
55 ANTHONY STEPHEN M. JR , CLARENCE/ HENRY BURNETT ARMSTRONG 5 63 175314 17
6 SEATTLE FIRM   5y d k
COUNCIL MEMBER - SUMMERFIELD
56 DEAN SARVIS F. RUN FARM/ DANIEL SANNER 6 71 634214 22
7 LIMERICK LADY   8y d k
SHARP HUMOR - SULTRY LADY
55 COREY LANERIE KEI. SMITH/ MICHAEL MAKER 7 66 223313 24
8 CHUB'S CHARMER   5y d k
HEY CHUB - GAELIC BAY
55 GABRIEL SAEZ MAR. KANE/ NEVADA LITFIN 8 71 142322 36
9 SHE'S LOVELY   4y d k
MAJESTICPERFECTION - LOVELY COOL
55 DECLAN CANNON DAV. RIDER/ DAVID RIDER 9 72 915-211 227
10 YEARNING   4y d k
ARCH - FRONTIER BEAUTY
56 CESAR ORDAZ ALE. GONZALEZ/ ALEJANDRO GONZALEZ 10 62 702813 22
11 YOOOU DEN   5y d k
KISS THE KID - CAROLINA GIRL
55 RICARDO SANTANA, JR. ASC. THOROUGHBRED/ J. CALDWELL 11 67 132167 14
6'LI GANYAN Bu koşudan başlar, GANYAN
3. KOŞU 21:45 Maiden, 3 ve Yukarı İngilizler,kg, 1700 Çim
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 BORDER FORCE   3y d e
GHOSTZAPPER - JOKE
53,5 FLORENT GEROUX JAM. KARP/ WILLIAM MOTT 1
2 BOLD PROPHET   3y d e
INTO MISCHIEF - RIBBON TAFFY
53,5 BRIAN HERNANDEZ, JR. W. FAR. LLC. CH/ RODOLPHE BRISSET 2 623-32 22
3 HIGH PROMISE   3y k e
BROKEN VOW - HEAVENLY VISION
53,5 JOSE ORTIZ H. JIM AND SUSAN/ BRIAN LYNCH 3 45-423 28
4 HALIFAX   3y d e
LONHRO (AUS) - FOR THE MEMORIES
53,5 JULIE BURKE CHA. HASKINS/ LEE ROSSI 4 244 29
5 DREAMOLOGY   3y k e
MEDAGLIA D'ORO - DANCINGINHERDREAMS
53,5 JAMES GRAHAM W. HIL. FAR. LL/ WILLIAM BRADLEY 5 4 30
6 MARKITOFF   3y a e
GIANT'S CAUSEWAY - MYRIAD
53,5 COREY LANERIE T. DIA. FARM/ MICHAEL MAKER 6 384265 14
7 I AM IRON MAX   3y d e
ALBERTUS MAXIMUS - DESAFINADO BAY
53,5 JESUS CASTANON T. SCO. THA/ KEITH CHUDZIK 7 55822 36
8 ELSIE TIME   3y k e
MACHO UNO - OLD TIME RELIGION
53,5 ROBBY ALBARADO N. RAC. STA/ TROY WISMER 8 8 22
9 ARCH DADDY   4y d a
ARCH - AFRICAN JADE
55 SHAUN BRIDGMOHAN LAR. PRATT/ CLAUDE MCGAUGHEY III 9 66 65
10 GOTTSACKER   3y d e
WILBURN - LADY SONYA
53,5 RAYAN GAZADER JOE BAILEY/ JOE BAILEY 10 4857 22
11 DREAMRIDER   3y d e
CANDY RIDE (ARG) - MANTEKILLA
53,5 JULIEN LEPAROUX JOH. OXLEY/ MARK CASSE 11 47 36
12 ALMOREB   3y d e
BLAME - MANAAL
53,5 MIGUEL MENA SHA. STABLE/ DANIEL PEITZ 12 5558 346
13 LE PIN (IRE)   3y d e
WAR FRONT - LA CONSEILLANTE
53,5 JOHN VELAZQUEZ T. MIC. B , S/ TODD PLETCHER 13 3-264 24
14 CAMPIONI   3y d e
MEDAGLIA D'ORO - JUANITA
53,5 MITCHELL MURRILL WAY. CARUCCI/ JEFF ENGLER 14 88 14
15 WAZZUP CHUCK   3y d e
SCAT DADDY - KILMORE QUAY (IRE)
53,5 JOSEPH ROCCO, JR. S. HIL. LLC/ DARRIN MILLER 15 2-06 22
16 GOSTISBEHERE   3y d e
GIO PONTI - CEREMONIAL MARCH
53,5 DECLAN CANNON STE. WIGMORE/ CHARLES LOPRESTI 16 372337 42
5'Lİ GANYAN, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ
4. KOŞU 22:18 Şartlı, 3 ve Yukarı İngilizler,kg, 1300 Kum
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 HOT YANKEE   5y a k
YANKEE GENTLEMAN - KINDLING
54,5 RICARDO SANTANA, JR. R. JAC. AND WI/ CHRIS HARTMAN 1 69 424465 16
2 CASE CRACKER   7y d k
MARGIE'S WILDCAT - POCO UNO
56,5 JOSE VALDIVIA, JR. P. HOP. LLC/ LARRY RIVELLI 2 90 131116 17
3 SCAT LADY   4y d k
SCAT DADDY - ITS ABOUT MIDNIGHT
54,5 MATHIEU ADAM B. ELB. LLC/ RONALD KINMON 3 65 646831 29
4 SAGARA   4y d k
HEART OF THE STORM - SILVERPOINT
50 EDGAR MORALES JOH. ELKINS/ LUIS JURADO 4 69 721582 27
5 DUSTEM CAROLINA   6y d k
DEVIL HIS DUE - AMANDA'S DEELITE
54,5 JAMES GRAHAM M. ING. AND TE/ INGRID MASON 5 78 145853 16
6 PRINCESS DINAH   6y a k
KODIAK KOWBOY - SAFELY
54,5 MARCELINO PEDROZA W. STI. JR/ WILLIAM STINSON, JR. 6 74 321333 19
7 RISE ABOVE IT   4y d k
BELLAMY ROAD - CLOUD RISE
54,5 FLORENT GEROUX MAG. MOSS/ THOMAS AMOSS 7 75 418114 47
8 BELLATORI   4y d k
WARRIOR'S REWARD - PERPETUAL MOTION
54,5 COREY LANERIE H. RAC. LLC/ JEFF TROSCLAIR 8 77 231455 32
9 RACEY REECEY   3y d d
CONGRATS - INSTANT STYLE
53,5 JON COURT C. MIL. L / BERNARD FLINT 9 62 525714 29
4'LÜ GANYAN, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS
5. KOŞU 22:51 Handikap, 2 Yaşlı İngilizler, 1600 Çim
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 KITTY KAT KATE   2y d d
SCAT DADDY - SKYGUSTY
49 VIMAEL TORRES F. THE PEOPLE/ WESLEY WARD 1 62571 36
2 CUBS WIN   2y d d
ENGLISH CHANNEL - CUBS FAN
53,5 CARLOS MARQUEZ, JR. M. JOY STABLE/ CHRIS BLOCK 2 441 38
3 HIGH TECH   2y a d
DATA LINK - TROPHY WIFE
54,5 CHRIS LANDEROS T. STA. LLC/ IAN WILKES 3 410 46
4 MALIBU SAINT   2y a d
MALIBU MOON - MYKINDASAINT
53,5 JOSE ORTIZ T. RAC. STAB/ MICHAEL MAKER 4 513 24
5 CAROLINE THE GREAT   2y d d
INTO MISCHIEF - TIZN'T CAUGHT
53,5 ROBBY ALBARADO TOL. THOROUGHBREDS,/ TRACEY GLOVER 5 10727 16
6 CASATORIA   2y d d
STROLL - CASA NEKIA
53,5 JOSEPH ROCCO, JR. JEF. JACKSON/ JEFFREY JACKSON 6 35231 23
7 GET EXPLICIT   2y a d
GET STORMY - MISS VICTORIANA
53,5 FLORENT GEROUX M. RAC. STABL/ BARBARA MINSHALL 7 431 30
8 VANILLA CAT   2y d d
TALE OF THE CAT - FEATURE ARTICLE
53,5 JULIE BURKE H. W B AND/ WILLIAM HARRIGAN 8 51 46
9 MOONLIGHT RAIN   2y d d
POINT OF ENTRY - SWEET SUGAREE
53,5 COREY LANERIE GAB. GROSSBERG/ MARK CASSE 9 182 24
10 THEWAYIAM (FR)   2y d d
THEWAYYOUARE - WATER FEATURE (GB)
53,5 MANUEL FRANCO G. POI. STABLES/ H. MOTION 10 513 100
11 NIKKI'S CAUSE   2y k d
CREATIVE CAUSE - CARSONA
53,5 BRIAN HERNANDEZ, JR. L. RAC. STABLE/ JAKE RADOSEVICH 11 85143 24
12 ARABELLA BELLA   2y k d
SKIPSHOT - DEADLY DIVA
53,5 JOSE VALDIVIA, JR. O. STA. INC/ MIKHAIL YANAKOV 12 232168 16
13 PASSION PLUS   2y k d
PASSION FOR GOLD - PLATINUMPLUS
53,5 THOMAS POMPELL CAL. JOHNSTON/ ANTHONY GRANITZ 13 1 30
14 OH ZAP   2y d d
GHOSTZAPPER - OH CAROLE
54,5 JULIEN LEPAROUX ROB. EVANS/ CHRISTOPHE CLEMENT 14 1 50
15 LA DAMA   2y a d
TRAPPE SHOT - HOLLYWOOD QUEEN
49 EDGAR MORALES LUI. JURADO/ LUIS JURADO 15 2122 31
16 REGAL DAME   2y a d
SCAT DADDY - CRITIC'S CHOICE
53,5 MIGUEL MENA DPA. INC/ THOMAS AMOSS 16 21 54
3'LÜ GANYAN, 4. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ
6. KOŞU 23:24 Maiden, 2 Yaşlı İngilizler,kg, 1400 Kum
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 ZANESVILLE   2y d e
TIZNOW - SCANDALOUS SONG
53,5 MIGUEL MENA R. FAR. LLC/ THOMAS AMOSS 1 61 7 21
2 PLAINSMAN   2y d e
FLATTER - S S PINAFORE
53,5 JAMES GRAHAM S. STA. IN/ WILLIAM VAN METER 2 36 9 15
3 SOURDOUGH   2y d e
POINT OF ENTRY - CHEECHAKO
53,5 CHRIS LANDEROS M. WHI. STAB/ IAN WILKES 3 81 4 29
4 TITLE READY   2y d e
MORE THAN READY - TITLE SEEKER
53,5 RICARDO SANTANA, JR. CHA. FIPKE/ STEVEN ASMUSSEN 4 65 24 35
5 SEAUXTALE   2y a e
TALE OF THE CAT - SEAUXBELLE
53,5 JOSE ORTIZ S. SPR. STA/ RON MOQUETT 5 60 30 15
6 ONE THIRTY NINE   2y k e
CREATIVE CAUSE - ONE TWENTY ONE
53,5 ROBBY ALBARADO STE. BAKER/ KENNETH MCPEEK 6 67 362 21
7 ANTARCTIC   2y k e
TAPIT - IT'S MIDNIGHT
53,5 COREY LANERIE F. HOL. LT/ ANDREW MCKEEVER 7 0
8 RAINING MOOLAH   2y a e
MUNNINGS - HARLAN SHOWGIRL
53,5 FLORENT GEROUX V. N , WILLIAMS/ BRIAN WILLIAMSON 8 59 8 15
5. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS
7. KOŞU 23:57 Açık, 3 ve Yukarı İngilizler,kg, 2400 Çim
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 BOOTSY'S GIRL   5y a k
SUMMER BIRD - POPLAR GIRL
55 CHANNING HILL H. W , KIRKLAND/ LUIS JURADO 1 915781 11
2 LOTTIE   4y d k
ARCH - APPLE CHARLOTTE
55 JOSE ORTIZ J. SWA. III/ H. MOTION 2 631325 50
3 PLACE DES VOSGES   5y a k
PLEASANTLY PERFECT - SUBEEN (GB)
55 FLORENT GEROUX A. RAC. L/ RICHARD BALTAS 3 143626 38
4 COCO CHANNEL   3y a d
ENGLISH CHANNEL - A. P. PETAL
53,5 JULIE BURKE CAL. FARM/ CHARLES LOPRESTI 4 6-14422 45
5 DARING DUCHESS   5y d k
ARCH - A TRUE PUSSYCAT
55 JULIEN LEPAROUX R. KEN. L A/ MICHAEL MAKER 5 57-2154 38
6 PROMOTIONAL   5y d k
ARTIE SCHILLER - INSTANT THOUGHT
55 COREY LANERIE G. HIL. FARM/ THOMAS PROCTOR 6 1754-63 71
7 APPLE BETTY (IRE)   4y d k
GALILEO (IRE) - ABSOLUTELYFABULOUS (IRE)
55 JOHN VELAZQUEZ J. ALL. LLC/ CLAUDE MCGAUGHEY III 7 42-3714 78
8 POLAR VORTEX   3y d d
JOHAR - LYING CZARS
53,5 TY KENNEDY R. BRI. R. A/ TIM GLYSHAW 8 751243 23
9 DADDY'S BOO   6y k k
SWEET RETURN (GB) - PRECOCIOUS PET
55 JOSE VALDIVIA, JR. P. HOP. LLC/ LARRY RIVELLI 9 5-11121 29
10 GRATEFUL   3y d d
HARD SPUN - GENEROSITY
53,5 MANUEL FRANCO F. GER. AND/ TODD PLETCHER 10 322112 50
GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ