Giriş

Şifremi Unuttum | Üye Ol
HABERLER/DUYURULAR

Tartışma Kuralları

KoptuGeliyor.com olarak sitemizde her türlü fikre yer vermekteyiz. Bu fikirlere yer verirken belli kurallara dikkat edilmesini önemle rica etmekteyiz. 
 
Öncelikli olarak KoptuGeliyor.com’da yapılan her paylaşımda kişisel hak ve özgürlüklere dikkat edilmeli, kimseye hakaret ve küfür edilmemelidir. Sitemizde yapılan her türlü yorumdan ve gönderilen her mesajdan konuyu yazan kişi sorumludur. Hukuki bir durum olması durumunda gerekli bilgiler ilgili makamlara verilecektir. 
 
KoptuGeliyor.com Yorum Süreci ve Kuralları 
 
1. Moderasyon: Yazmış olduğunuz yazılar site yöneticisi tarafından onaylanmadan yayınlanmayacaktır. Site Yönetimi hiçbir gerekçe göstermeksizin yorumu yayınlamayabilir ya da silebilir. Yayın Hakkı sadece KoptuGeliyor.com’a aittir. 
 
2. Mesaj Alanları: KoptuGeliyor.com gizlilik ilkesince sizden e-posta veya kullanıcı adı girmenizi zorunlu tutabilir. İsteğinize bağlı olarak yorum yazarken e-posta adresi, kullanıcı adı ve websitesi bilgileri girilebilir. 
 
3. Ahlaki Kurallar: Site içerisinde genel ahlak kurallarına uygun davranılması gerekir. Buna uymayan kişilerin yazıları onaylanmaz. Hatta yönetim kararına göre tüm yazıları da silinebilir. 
 
4. TC Kuralları: Sitede Türkiye Cumhuriyeti devletini tehdit edecek veya devletin kurallarını çiğneyecek her türlü yayın yasaktır. Yöneticiler tarafından da kesinlikle onaylanmayacaktır. 
 
5. Dışarı Bağlantılar: KoptuGeliyor.com’da yorum yazarken konu ile alakalı dış bağlantı (veya iç bağlantı) verilebilir. Bunda bir kısıtlama yoktur. Fakat spam niteliği taşıyan bağlantılar yöneticiler tarafından silinir.
 
6. Yazar Sorumluluğu: Her ne kadar yorumlarda yayın hakkı KoptuGeliyor.com’a ait olsa da yorumların hukuki sorumlulukları yazara aittir. O yüzden lütfen mesajın içeriğinin sizi Türkiye Cumhuriyeti Mahkemeleri ile karşı karşıya getirmeyeceğinden emin olunuz.
 
7. Konu İlişkisi: Yorumlar muhakkak konu ile ilişkili olmalıdır. Konu ile alakasız mesajlar yayınlanmayacaktır. 
 
8. Yorum Niteliği: Yorum yapılırken içerikten kopmadan cevap verilmesi uygundur. Gereksiz görülen cevaplar yayınlanmayacaktır. 
 
9. Mesaj Değişikliği: Mesaj değişikliği yapma talebinizi bize iletebilirsiniz. Yönetim uygun görmesi durumunda değişiklik yapacaktır. Mesajın silinmesi taleplerini kabul etmemekteyiz.
 
Sitemizde yorum yapan herkes bu kurallara uymuş kabul edilmektedir. Doğacak problemlerden sitemiz sorumlu tutulamaz.